Teknoloji

Counter-Strike: Steam’den Global Offensive Artışı

2012 yılından beri hayatımızda olan ve dünyanın en bilinen oyunları arasında ilk sıralarda yer alan Counter-Strike: Global Offensive, fiyat artış sürecine dayanamayıp artışa geçti.

Counter-Strike: Global Offensive Prime Durumu yükseltildi.

2012 yılından beri hayatımızda olan Counter-Strike: Global Offensive, dünyada en çok oynanan oyunların başında gelmektedir. Büyük ödüllü turnuvaları, çekişmeli arenaları ve sürekli güncellenen içeriği ile adını tarihe altın harflerle yazdırmayı başardı.

Prime Status aboneliğinin satın alınmasındaki fiyat artışıyla karşı karşıya kalan oyuncular isyan çıkardı.

Bildiğiniz gibi Prime Status abonelik sistemi 2015-2016 yılının ortalarında hileyi engellemek için devreye girmişti. Oyunu daha önce satın aldıysanız size ücretsizdi ancak daha önce hiç Counter-Strike: Global Offensive oynamadıysanız bu yükseltmeyi satın almanız gerekiyordu. Aksi takdirde çekişmeli maçlara giremezsiniz. Bu paket Valve tarafından arttırılmıştır.

Counter-Strike 2’den sonra tekrar yükselme şansı var.

249,00 TL’lik Premium Status Upgrade yani Prime Status paketi yeni fiyatı ile 274,95 TL oldu. Bu fiyat artışı akıllara tek soruyu getiriyor: Counter-Strike 2 sürümünde Prime Status paketleri tekrar yükseltilebilir mi?

Valve daha önce diğer oyunlarını artırmıştı.

Portal, Portal 2 ve Half-Life gibi oyun serilerini artıran Valve, Prime Status paketleri için yeni bir artış getirecek mi bilmiyoruz. Ancak Counter-Strike 2’nin çıkışından sonra yeniden bir fiyat artışı görmek oldukça mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu